Booking/kontakt oss

Online booking (gjelder Alice, Julie, Andreas, Hanne og Marius)

Ved generelle henvendelser til senteret så gjelder tlf: 35 499 599 eller mail kontakt@grenlandhelsesenter.no 


Alice, muskelterapeut/massør

Tlf: 94 98 36 63

alice@grenlandhelsesenter.no


Andreas, helprivat fysioterapeut / personlig trener (ikke driftstilskudd)

Tlf: 41 20 34 40

andreas@grenlandhelsesenter.no


Anita, manuellterapeut (med driftstilskudd)

Tlf: 99 54 22 41

anita@grenlandhelsesenter.no


Hanne, Fysioterapeut/terapeutisk massør

Tlf: 41 65 68 54

hanne@grenlandhelsesenter.no


Ingrid, akupunktør

Tlf: 41 50 73 48

ingrid@grenlandhelsesenter.no


Julie, helprivat fysioterapeut (ikke driftstilskudd)

Tlf: 90290765

julie@grenlandhelsesenter.no


Kine, personlig trener

Tlf: 99 35 11 99

kine@grenlandhelsesenter.no


Marius, kiropraktor

Tlf: 91 81 37 13

marius@grenlandhelsesenter.no